Інфо вступ: Як стати студентом в Польщі

  1. Вибрати найближчу дату для проведення консультації щодо вступного процесу, подзвонивши за номером телефону або залишивши заявку на нашому сайті.
  2. Пройти консультацію з метою отримання вичерпної інформації (інфо вступ) на всі поставленні запитання щодо вступного процесу, навчання, проживання, а також визначити навчальний заклад і спеціальність.
  3. Підписати угоду з “Work and study Pol”. У випадку, якщо абітурієнту не виповнилось 18 років на момент підписання договору, є обов’язковим підпис одного з батьків. Також для підписання угоди є необхідною наявність закордонного і внутрішнього паспорта підписників.
  4. Підготувати необхідний пакет документів абітурієнта відповідно до умов інфо вступної компанії заздалегідь вибраного навчального закладу.
  5. Пройти курси польської мови мінімум до рівня B-1, для абітурієнтів, які планують поступати на програму, що відбувається польською мовою. Для абітурієнтів, котрі планують навчатись англійською мовою викладання, необхідно надати міжнародний сертифікат знання англійської мови.
  6. Протягом місяця з моменту подачі документів отримати в Work and study Pol документи, які підтверджують зарахування у вищий навчальний заклад Польщі і підготувати необхідні документи для отримання студентської візи.
  7. Приблизно за місяць до початку навчального процесу отримати консультацію (інфо вступ) щодо організаційних питань (наприклад, проживання, дати від’їзду, навчальної програми та інше).

Отримайте безкоштовну консультацію

captcha

Зв’яжіться з нами!

Телефони
+38 067 70 70 571 (Kyivstar/Україна)

+38 073 69 82 295 (Life/Україна)

+48 578 000 452 (Польща)

Години прийому дзвінків
Понеділок—П’ятниця: 9:00–21:00
Субота & Неділя: 11:00–18:00