Університети Польщі

Вузи Польщі зазнали кардинальної зміни навчальної системи за останні 20 років. В навчальних закладах були удосконалені та модернізовані фундаментальні науки, а також з’явилась низка сучасних предметів. Високий і професійний рівень викладачів надають вичерпну і потрібну для подальшої роботи інформацію. Польська освіта зарекомендувала себе на високому світовому рівні, диплом якої визнається у всіх країнах. Незважаючи на високий рівень навчання, Польща залишається доступною європейською країною з глибокою історією і широкими перспективами, де оплата за навчання на порядок, а то й декілька, нижча за навчання в будь-яких інших європейських країнах. Тобто, Ви, за помірну ціну отримуєте висококваліфіковану освіту та європейський диплом.

Польська освіта для міжнародних студентів

Польська культурна спадщина неймовірно багата. Перший університет був заснованій в 14-му столітті. Сьогодні, Польща стає все більше і більше популярним місцем для здобуття якісної і головне недорогої освіти з більш ніж 57,000 міжнародними студентами. У 2012 згідно Програми для Міжнародної Студентської Оцінки (ПІЗА) польська навчальна система входила в 10-ку кращих у всьому світі.

Слід згадати також , що польські університети створюють дуже хороші умови навчання для своїх студентів. Усі вузи Польщі оснащені мультимедійними лекційними залами, а аудиторії мають найсучасніше обладнання.

Університети в Польщі тісно співпрацюють з вузами інших країн, що дозволяє студентам подорожувати різними країнами світу згідно програм обміну студентів. З огляду на численні переваги, університети Польщі для українців являються цікавим та перспективним вибором, які пропонують українцям освіту європейського рівня за помірну ціну. Програми в освітніх закладах передбачають як і бакалаврат, так і магістратуру в Польщі.

Будівлі в Польщі

Переваги польської освіти

Після закінчення польського навчального закладу Ви отримуєте диплом міжнародного зразка, з яким можете влаштуватись на роботу в одній з країн Європи та світу. Закінчення Вищої Освіти в Польщі надасть вам хороший старт у побудові професійної кар’єри.

Здебільшого, українські студенти шукають продовження навчання за кордоном, отримавши бакалаврат українського ВУЗу. Університети Польщі для українців пропонують сприятливі умови для отримання ступеня магістра.

Отримати безкоштовну консультацію

Зв’яжіться з нами!

Телефони
+38 067 70 70 571 (Kyivstar/Україна)
+38 097 69 82 295 (Kyivstar/Україна)
+38 073 69 82 295 (Life/Україна)
+38 050 822 64 51 (vodafone/Україна)
+48 578 000 452 (Польща)

Години прийому дзвінків
Понеділок—П’ятниця: 9:00–21:00
Субота & Неділя: 11:00–18:00