Університети Польщі

Вузи Польщі зазнали кардинальної зміни навчальної системи за останні 20 років. В навчальних закладах були удосконалені та модернізовані фундаментальні науки, а також з’явилась низка сучасних предметів. Високий і професійний рівень викладачів надають вичерпну і потрібну для подальшої роботи інформацію. Польська освіта зарекомендувала себе на високому світовому рівні, диплом якої визнається у всіх країнах. Незважаючи на високий рівень навчання, Польща залишається доступною європейською країною з глибокою історією і широкими перспективами, де оплата за навчання на порядок, а то й декілька, нижча за навчання в будь-яких інших європейських країнах. Тобто, Ви, за помірну ціну отримуєте висококваліфіковану освіту та європейський диплом.

Виберіть польський ВУЗ та нажміть на його логотип, щоб прочитати детальніше:

Wyższa Szkoła Ekologii i ZarządzaniaВаршавська Школа КіноУніверситет Лазарського в ВаршавіSWPS WarszawaVistula Warszawa PolandSAN warszawa WASPAkademia Leona Koźmińskiegopolsko-japonskyy yniversytetУніверситет Фінансів та Управління у Варшаві

Польська освіта для міжнародних студентів

Польська культурна спадщина неймовірно багата. Перший університет був заснованій в 14-му столітті. Сьогодні, Польща стає все більше і більше популярним місцем для здобуття якісної і головне недорогої освіти з більш ніж 57,000 міжнародними студентами. У 2012 згідно Програми для Міжнародної Студентської Оцінки (ПІЗА) польська навчальна система входила в 10-ку кращих у всьому світі.

Слід згадати також , що польські університети створюють дуже хороші умови навчання для своїх студентів. Усі вузи Польщі оснащені мультимедійними лекційними залами, а аудиторії мають найсучасніше обладнання.

Університети в Польщі тісно співпрацюють з вузами інших країн, що дозволяє студентам подорожувати різними країнами світу згідно програм обміну студентів. З огляду на численні переваги, університети Польщі для українців являються цікавим та перспективним вибором, які пропонують українцям освіту європейського рівня за помірну ціну. Програми в освітніх закладах передбачають як і бакалаврат, так і магістратуру в Польщі.

Будівлі в Польщі

Переваги польської освіти

Після закінчення польського навчального закладу Ви отримуєте диплом міжнародного зразка, з яким можете влаштуватись на роботу в одній з країн Європи та світу. Закінчення Вищої Освіти в Польщі надасть вам хороший старт у побудові професійної кар’єри.

Здебільшого, українські студенти шукають продовження навчання за кордоном, отримавши бакалаврат українського ВУЗу. Університети Польщі для українців пропонують сприятливі умови для отримання ступеня магістра.

Отримати безкоштовну консультацію

captcha

Зв’яжіться з нами!

Телефони
+38 067 70 70 571 (Kyivstar/Україна)

+38 073 69 82 295 (Life/Україна)

+48 578 000 452 (Польща)

Години прийому дзвінків
Понеділок—П’ятниця: 9:00–21:00
Субота & Неділя: 11:00–18:00