“Work and study POL” – пропонує допомогу не тільки з влаштування на навчання, але й з оформленням на роботу.

Сертифікований центр “Work and study POL” сприяє українцям в пошуку реальної роботи та передбачає офіційне, легальне та безкоштовне працевлаштування українських громадян за кордоном, зокрема в Польщі.

Так! Ви нам нічого не платите за знаходження та оформлення Вас на роботу! Нашу роботу оплачуть польські роботодавці, які зацікавлені в отриманні хороших кадрів!

robota-v-polshi

Доступні вакансії на роботу в Польщу

 • Далекобійник
 • Різноробочі
 • Будівельники (внутрішні і зовнішні роботи)
 • Столяри
 • Робота на фабриках
 • Швеї
 • Сортування одягу
 • Збір ягід (полуниці, малини тощо
 • Сезонні роботи

Як оформитися на роботу в Польші?

 1. Зв’язатися з нашим менеджером, зателефонувавши за номером
  +38(067)-70-70-571 або заповнивши заявку на нашому сайті “Work and Study POL”
 2. Вибрати вакансію, яка є доступна та цікава для Вас
 3. Отримати консультацію щодо підготовки відповідних документів на роботу в Польщі
 4. У випадку вироблення польської робочої візи – отримання запрошення від польських роботодавців
 5. В зазначений день і час прибути на місце, де Вас зустріне Наш представник та ознайомить з усім необхідним для роботи на місці (а саме, це може бути: передбачене житло, робоче місце, схема доїзду, екстренні служби, юридична підтримка тощо)

robota-v-polshi-vid-robotodavcja

Роботодавці Польщі та офіційна робота в Польщі

Наша компанія співпрацює лише з перевіреними роботодавцями за умови офіційного працевлаштування та підписання індивідуальної угоди між польським роботодавцем та українським працівником, і гарантує оформлення медичного страхування, комфортних умов праці і проживання, своєчасних виплат заробітньої платні.

Вакансії в Польщі

Усі представлені робочі вакансії є офіційними, тож ми співпрацюємо з кандидатами, в яких є наявний біометричний паспорт або польська робоча віза.
(Якщо у Вас відсутній біометричний паспорт або польська робоча віза, зверніться за телефонами, які вказані в нас на сайті або заповніть контактну форму з метою отримання консультації на рахунок відповідних документів, що нададуть змогу офіційно працевлаштуватись в республіці Польща).

Наші роботодавці нададуть вам відповідні запрошення з метою виготовлення робочої візи. Безліч співвітчизників скористалися послугами нашої фірми і отримали вичерпну інформацію з питань офіційного працевлаштування в Польщі від польських роботодавців.

Легальне працевлаштування надає можливість без будь-яких проблем, спокійно заробляти гроші і не перейматись через можливі проблеми з польським чи українським законодавством.

Рівень заробітку в Польщі


Робота для наших співвітчизників в Польщі оплачується в середньому 500-900 Євро, однак при володінні спеціальними навиками і знанням польської мови оплата може бути значно вищою. (приблизна годинна ставка 10-20 Злотих (в залежності від роботи та Вашої кваліфікації))


Робота в Польщі для чоловіків представлена великою кількістю вакансій як для різноробочих, так і роботою для спеціалістів певного напрямку (будова, працівники на внутрішні роботи, підприємства, електрики, фабрики, заводи).


Робота в Польщі для жінок також присутня. Вакансій для жінок на ринку праці з кожним роком збільшується у зв’язку з ростом економіки Польщі (упакування харчових і нехарчових продуктів, швея, кухар, помічник кухаря, покоївка, менеджер, офіціант, тощо).

В Польщі присутня понаднормова праця, що в свою чергу надає можливість додаткових заробітків. Для українців робота в Польщі – це достатньо швидкий, безпечний варіант добре оплачуваної праці при найменших інвестиціях. Наявність потрібного пакету документів, який надасть Вам наша фірма Work and Study Pol повністю легалізує Ваше перебування на роботі в Польщі.

Робота в Польщі без посередників

“Work and Study Pol” працює без посередників та гарантує влаштування на роботу за кордоном за попередніми домовленостями.

Ми підготовлюємо всі необхідні документи на польську робочу візу:

 1. Домовляємося з прямим польським роботодавцем
 2. Замовляємо дозвіл на роботу для наших клієнтів на 180 календарних днів перебування в Польщі для отримання робочої візи
 3. Консультуємо з питань доставки усіх необхідних документів до візового центру
 4. Після отримання робочої візи складаємо для вас детальний маршрут виїзду в Польщу.

Всі актуальні вакансії змінюються і оновлюються по мірі відкриття нових робочих місць.

Про додаткову інформацію з працевлаштування в Польщі Ви можете дізнатися за телефоном +38(067)-70-70-571 або заповнивши заявку на нашому сайті

Питання та відповіді щодо роботи в Польщі

Нажміть на нижче розміщенні тексти, щоб прочитати детальніше*

Чи можна працювати в Польщі по "безвізу"?

Всі українці, котрі мають біометричні паспорти можуть офіційно працевлаштуватися в Польщі без відкриття польської робочої візи

Яка віза дозволяє працювати в Польщі?

Громадянини України мають офіційне право працевлаштування в Польщі з наявністю Польської національної (візи форми D) або біометричного паспорту

На якій підставі можна легально працювати в Польщі?

Працювати в Польщі легально можна такими способами:

 1. Виробити біометричний паспорт (дозволяється працевлаштування на період до 3-х місяців один раз на пів року)
 2. Виробити польську національну (робочу візу) на основі запрошення від польського роботодавця
 3. Виробити карту тимчасового або сталого побиту перебуваючи в Польщі

Як легально перебувати в Польщі?

Легально перебувати в Польщі можна такими способами:

 1. Маючи біометричний паспорт (строк перебування до 3-х місяців раз на пів року)
 2. Мати запрошення від польського роботодавця
 3. Маючи карту тимчасового або сталого побиту

Яка заробітня плата в Польщі?

Мінімальна заробітня плата в Польщі з 1 січня 2018 становить 13,8 Злотих за годину без вирахування податків. Середня заробітня плата в місяць – 4300 Злотих

Яка є різниця між заробітньою платою брутто та нетто в Польщі?

Заробітня плата в брутто – це зарплатня без вирахування податків. Тобто, нетто – це чиста сумма грошей яку Ви отримаєте на руки

Також, Міжнародна освітня організація “Work and study POL” пропонує допомогу при вступі в Польські вищі навчальні заклади. Якщо Ви вже студент або плануєте ним бути та шукаєте підзаробіток, ми надамо додаткові Вам можливості та вакансії. Відчуйте всі переваги за запитом: робота Польща та навчання Польща з нашим сервісом!

Отримати безкоштовну консультацію

captcha

Зв’яжіться з нами!

Телефони
+38 067 70 70 571 (Kyivstar/Україна)

+38 073 69 82 295 (Life/Україна)

+48 578 000 452 (Польща)

Години прийому дзвінків
Понеділок—П’ятниця: 9:00–21:00
Субота & Неділя: 11:00–18:00